Načítání...

Aktuality

Úvod > Aktuality > Extraliga poslední kolo

Extraliga poslední kolo

Zveřejněno 8.3.2015 22:41 - Aladár Dančo - Přečteno: 1751×

Dne 8. 3. 2015 proběhlo poslední kolo základní části České korfbalové extraligy mezi TJ Znojmo MS YMCA a KK Brno. Před tímto utkáním už bylo jasné, že KK Brno obsadí po základní části 1. místo a v play-off se utká se čtvrtým týmem tabulky a TJ Znojmo MS YMCA obsadí 2. místo a v play-off bude hrát proti KCC Sokol České Budějovice. První utkání play-off se odehraje na znojemské palubovce 21. 3. 2015 ve 14.00 h, tak jste všichni fanoušci korfbalu srdečně vítáni. Přijďte všichni podpořit znojemské korfbalisty.

V 10.30 h začalo první utkání, ve kterém od začátku, značně Znojmo převyšovalo svou nádhernou hrou Brno. Neustále vedlo a po poločase bylo skóre na straně Znojma 11:8. Znojmo si v šatně řeklo, že by se měl zlepšit pohyb hráčů v útoku. Nejenže se jejich pohyb nezlepšil, ale přestala hráčům Znojma padat střelba do koše a pomalu se skóre zvyšovalo ve prospěch Brna.  Brněnští hráči nakonec dokázali vyhrát 16:22.

Za Znojmo skórovali:

Tomáš Veselý (5), Ivan Žák (4), Jiří Podzemský (2), Klára Zábojová (2), Patrik Nguyen (1), Lucie Šebelová (1), Tereza Ferkovičová (1)

Ve druhém utkání Znojmo začalo hrát ve stejné sestavě, jak na konci prvního utkání. V osmé minutě prohrávali 0:3. Tento nástup Brna přerušil košem ze střední vzdálenosti Tomáš Veselý. Ve dvanácté minutě utkání už Znojmo dotáhlo a stav utkání byl 3:4. Stav utkání byl nadále setrvalý až do 17 minuty, kdy Brno opět získalo nádskok a vedlo 7:4. V 19 minutě snížil z penalty Ivan Žák na 5:7 a následně ho napodobil Jirka Podzemský a střelou z poza koše snížil na 6:7. Ke srovnání skóre na 7:7 došlo v 19 minutě, kdy Patrik Nguyen vystřelil rovněž za košem. V té době nastoupil místo zraněného Ivana Žáka do hřiště Petr Kovalovský. Poločas utkání skončil za stavu 8:8. V poločase vystřídali hráči Matěj Hon a Gabriela Filipovszká za Patrika Nguyena a Hanku Simonidesovou. Ve 29 minutě utkání už Znojmo vedlo 11:8. Po několika chybách v obraně Brno snížilo a ve 32 minutě srovnalo skóre na 11:11. Dále se skóre neustále přelévalo jednou ve prospěch Brna, jednou ve prospěch Znojma. Ve 45 minutě utkání rozhodčí zapískali neoprávněnou penaltu a Brno tím získalo nadskok a dostalo se do vedení 16:18. Trend rozhodčích pokračoval dále a po další nesprávně posouzené situaci nařídili další penaltu a Brno už vedlo 17:20. V poslední minutě Znojmo dokázalo stav otočit a remízovat 20:20.

Za Znojmo skórovali:

Jiří Podzemský (6), Tomáš Veselý (4), Petr Kovalovský (3), Ivan Žák (2), Patrik Nguyen (1), Klára Zábojová (1), Tereza Ferkovičová (1), Lucie Šebelová (1), Matěj Hon (1).

Obě utkání byla poznamenána velmi špatným výkonem rozhodčích, kteří by spíše měli pískat starší žáky a ne utkání extraligy. Ze strany rozhodčích to bylo úplně nezvládnuté utkání.

Komentáře

Žádný příspěvek.


 
 
 
 
 
 © Korfbalznojmo.cz | a.danco@seznam.cz | webmaster | admin
Reklama:
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat