Preview – třetí extraligové kolo

Znojmo se v rámci třetího kola korfbalové extraligy střetne s  Českými Budějovicemi. Tento důležitý zápas se uskuteční v sobotu 9. 10. v Českých Budějovicích od 18:00, a fanoušci mohou očekávat napínavý souboj o body.

V prvním kole si Znojmo odvezlo vítězství z Prostějova, což byl skvělý vstup do sezóny. Bohužel, v druhém kole před domácím publikem nestačilo na odhodlaný tým z Brna. Nicméně, hráči a trenéři Znojma se nevzdávají a chtějí zpět na vítěznou vlnu.

V loňské sezóně České Budějovice oslavovaly mistrovský titul, který byl odměnou za jejich celosezónní práci. První kolo pro České Budějovice nebylo podle očekávání, když nestačily na silné Brno. Nicméně, v druhém kole na domácí palubovce předvedly výborný výkon, který jim přinesl vítězství nad Prostějovem. Hráči a hráčky pod vedením zkušeného reprezentačního trenéra Ivo Kracíka mají za sebou mezinárodní turnaj – Ligu mistrů, kde v silné konkurenci dokázali vyhrát pouze jedno utkání ze čtyř.